Przejście do firmy KM-Net

SKO

dunajeczakliczynPrzez ponad godzinę w meczu Dunajec Zakliczyn – Zorza Zaczarnie był 0:0. Wreszcie 63 minucie kibiców Dunajca ucieszył Adrian Wójcik otwierając wynik spotkania na korzyść gospodarzy. Dziewięć minut później na 2:0 podwyższył Arkadiusz Sady, a gości w doliczonym czasie gry dobili Daniel Osowski i Artur Kiełbasa. Dunajec Zakliczyn umocnił się na trzecim miejscu w tabeli gromadząc po trzynastu spotkaniach 27 punktów, tracąc do wicelidera z Gromnika 3 oczka i powiększając przewagę nad Ikarem Odporyszów do 4 punktów. W kolejnej kolejce spotkań do Zakliczyna przyjeżdża drużyna z Tuchowa – mecz rozpocznie się 10 listopada o godzinie 13:00. Będzie znów okazja do powiększenia stanu posiadania o kolejne 3 punkty, bo Tuchovia zajmuje aktualnie miejsce spadkowe w tabeli po zaledwie dwóch wygranych i dwóch remisach w 13 rozegranych dotąd meczach.

Zgodnie z przewidywaniami z porażkami wróciły nasze A – klasowe zespoły. Pogórze Gwoździec w Porębie Spytkowskiej przegrało 4:0, a Jedność Paleśnica uległa w Tymowej Tymonowi 3:1. Po tej kolejce Gwoździec z 19 punktami plasuje się na 7 miejscu w tabeli, a Jedność z 6 punktami lokuje się na przedostatnim miejscu w tabeli brzeskiej A – klasy. W 13 kolejce Pogórze Gwoździec podejmować będzie drużynę z Uszwi (mecz 10 listopada o 13 – tej) a Jedność zmierzy się w Paleśnicy ze Strażakiem Mokrzyska (mecz również 10 listopada o tej samej godzinie). Rywal Gwoźdźca zajmuje 5 miejsce w tabeli, a rywal Jedności ma o jeden punkt więcej niż drużyna z Paleśnicy.