Przejście do firmy KM-Net

SKO

dunajec„Dunajec” Zakliczyn ma za sobą serię trzech zwycięstw, dzięki czemu umocnił się na trzecim miejscu w tabeli tarnowskiej ligi okręgowej. W poprzednim meczu na Kamieńcu nasi piłkarze odprawili z kwitkiem sąsiadów z Ciężkowic wygrywając 2:0 dzięki bramkom: Adriana Wójcika w doliczonym czasie pierwszej połowy i Daniela Osowskiego, który ustalił wynik spotkania w 66 minucie. Dzięki temu zwycięstwu Dunajec z 24 punktami wyprzedza w tabeli czwartego Ikara o 4 punkty, a do wicelidera z Gromnika traci jeden punkt. W najbliższą niedzielę - 27 października -  do Zakliczyna przyjeżdża właśnie wicelider z Gromnika.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00. Ten pojedynek może zdecydować o tym, kto po 13 kolejce będzie wiceliderem tabeli. Wygrana naszych piłkarzy pozwoli Dunajcowi wyprzedzić w tabeli Gromnik o dwa punkty, inne rozwiązania będą korzystne dla Gromnika. Należy mieć nadzieję, że kibice Dunajca nie zawiodą i wypełnią trybunę stadionu na Kamieńcu do ostatniego miejsca. Pogoda zapowiada się bardzo dobrze, a i emocji sportowych z pewnością nie zabraknie.