Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

poselMichał Wojtkiewicz (niestety) poza Sejmem...

 

W minioną niedzielę wybieraliśmy posłów i senatorów do Parlamentu RP. Z naszego okręgu do Sejmu weszli: Anna Pieczarka (PiS), która uzyskała 75 220 głosów, Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) - 33 784 głosów, Józefa Szczurek-Żelazko (PiS) - 25 323 głosów, Urszula Augustyn (KO) - 20 120, Urszula Rusecka (PiS) - 18 321 głosów, Wiesław Krajewski (PiS) - 16 719 głosujących, Stanisław Bukowiec (PiS) - 12 449 głosów, Norbert Kaczmarczyk (PiS) - 12 164 głosów i Piotr Sak (PiS) - 9 855.
Sporym zaskoczeniem jest brak reelekcji posła Michała Wojtkiewicza - Honorowego Obywatela Gminy Zakliczyn. Poseł uzyskał łącznie 8152 głosy i pierwsze, nie biorące miejsce na liście PiS. W gminie Zakliczynie uzyskał drugi wynik spośród wszystkich kandydatów - 731 głosów. Pierwsze miejsce w gminie Zakliczyn uzyskała Anna Pieczarka - 2001 głosów.

W gminie Zakliczyn (w okręgu nr 15) w wyborach do Sejmu RP KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ zwyciężył zdecydowanie uzyskawszy 3862 głosów, co stanowi 69,42%. Pozostałe komitety: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 619 i 11,13%; KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 377 i 6,78%; KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 360 i 6,47%; KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 345 i 6,20%.

W wyborach do Senatu w naszej gminie zwyciężył z ogromną przewagą Kazimierz WIATR - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - uzyskawszy 3733, co stanowi 67,35%. Pozostałe miejsca: Zbigniew KARCIŃSKI - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 1216 i 21,94%; Dariusz KLICH - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 594, tj. 10,72%.

Frekwencja w gminie Zakliczyn wyniosła 58,57 proc. i była nieco niższa niż w całym kraju - 61,74 proc. uprawnionych do głosowania (rekordowa w wyborach parlamentarnych od roku 1989).

Według stanu na godz. 12:00 frekwencja w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP w gminie Zakliczyn wyniosła 23,03%, zaś o godz. 17:00 - 47,75%.

Poniżej najlepsze wyniki kandydatów w Obwodowych Komisjach Wyborczych w naszej gminie (szczegółowe wyniki według protokołów odnajdziecie na stronie magistratu: www.zakliczyn.pl i Państwowej Komisji Wyborczej):

 parlament

Okręg wyborczy nr 15

Nr obwodu głosowania 1

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Ratusz w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1778

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 141

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 117
  2. SORYS Stanisław Andrzej 15
  3. DUDA Grzegorz 3

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 649

  1. PIECZARKA Anna Maria 311
  2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 159
  3. KACZMARCZYK Norbert Jakub 51

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 88

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 69

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 9
  2. SIENICKA Agnieszka Anna 3

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 78

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 48
  2. MACOŃ Radosław Michał 8
  3. ŁACH Barbara Janina 6

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 99

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 52
  2. WARDZAŁA Robert Marian 35
  3. PAJĄK Jacek Paweł 3

 

Nr obwodu głosowania 2

Szkoła Podstawowa w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1304

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 79

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 58
  2. SORYS Stanisław Andrzej 6
  3. KORDULA Joanna Ewa 4
  4. DUDA Grzegorz 4

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PIECZARKA Anna Maria 296
  2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 114
  3. KACZMARCZYK Norbert Jakub 69

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 46

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 32

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 8
  2. SIENICKA Agnieszka Anna 2

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 34

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 16
  2. MACOŃ Radosław Michał 6
  3. MUCHA Marta Magdalena 2

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 52

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 36
  2. WARDZAŁA Robert Marian 12
  3. SAMBOR Bogusław 2

 

Nr obwodu głosowania 3

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1262

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 80

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 62
  2. SORYS Stanisław Andrzej 4
  3. DUDA Grzegorz 4
  4. BIEDROŃ Adam Roman 4

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 492

  1. PIECZARKA Anna Maria 293
  2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 127
  3. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 23

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 53

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 37

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 13
  2. SKOWROŃSKA Ewa 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:  40

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 13
  2. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 6
  3. MACOŃ Radosław Michał 5

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 40

1. WARDZAŁA Robert Marian 20

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 11
  2. KRUPA Barbara Maria 3

 

Nr obwodu głosowania 4

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 712

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 52

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 42
  2. SORYS Stanisław Andrzej 3
  3. BIEDROŃ Adam Roman 2

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 207

  1. PIECZARKA Anna Maria 115
  2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 41
  3. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 20

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 30

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 18

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 5
  2. SKOWROŃSKA Ewa 2
  3. NIZIOŁEK Renata Lucyna 2

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 52

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 31
  2. MACOŃ Radosław Michał 6
  3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 4
  4. GAGATEK Krzysztof Grzegorz 4

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 26

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 14
  2. WARDZAŁA Robert Marian 8
  3. PAJĄK Jacek Paweł 1

 

Nr obwodu głosowania 5

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Szkoła Podstawowa w Stróżach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1130

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 70

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 62
  2. DUDA Grzegorz 2
  3. BIEDROŃ Adam Roman 2

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 448

  1. PIECZARKA Anna Maria 216
  2. KACZMARCZYK Norbert Jakub 95
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan 56

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 44

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 29

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 6
  2. WILCZYŃSKA Maria Bernadeta 2
  3. MROZOWSKI Maciej Jan 2

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 40

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 17
  2. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 5
  3. MACOŃ Radosław Michał 3
  4. ŁACH Barbara Janina 3

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 35

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 20
  2. WARDZAŁA Robert Marian 9
  3. PAJĄK Jacek Paweł 3

 

Nr obwodu głosowania 6

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Szkoła Filialna w Charzewicach

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 27

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 16
  2. SORYS Stanisław Andrzej 3
  3. ŻAK Tadeusz Kazimierz 3

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 274

  1. PIECZARKA Anna Maria 153
  2. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 42
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan 33

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 9

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 5

  1. SKOWROŃSKA Ewa 1
  2. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 28

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 16
  2. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 3
  3. GAGATEK Krzysztof Grzegorz 3

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 7

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 4
  2. WARDZAŁA Robert Marian 1
  3. PAJĄK Jacek Paweł 1

 

Nr obwodu głosowania 7

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu

 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 752

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 56

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 46
  2. SORYS Stanisław Andrzej 4
  3. KORDULA Joanna Ewa 3

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 305

  1. PIECZARKA Anna Maria 162
  2. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 56
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan 40

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 25

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 17

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 5
  2. KOCOŃ Dorota 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 25

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 17
  2. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 2
  3. MACOŃ Radosław Michał 1

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 20

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 9
  2. WARDZAŁA Robert Marian 5
  3. SAMBOR Bogusław 3

 

Nr obwodu głosowania 8

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 562

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 6

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 5
  2. SORYS Stanisław Andrzej 1

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 249

  1. PIECZARKA Anna Maria 130
  2. KACZMARCZYK Norbert Jakub 52
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan 40

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 11

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 8

  1. SKOWROŃSKA Ewa 1
  2. JEWUŁA Romana Anna 1
  3. MAŁEK Justyna Magdalena 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 22

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 11
  2. MACOŃ Radosław Michał 3
  3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 4

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 7

1. WARDZAŁA Robert Marian 3

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 1
  2. PAJĄK Jacek Paweł 1

 

Nr obwodu głosowania 9

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Świetlica Wiejska w Wesołowie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 721

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 48

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 39
  2. KORDULA Joanna Ewa 3
  3. SORYS Stanisław Andrzej 2

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 295

  1. PIECZARKA Anna Maria 136
  2. KACZMARCZYK Norbert Jakub 66
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan 40

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 22

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 15

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 3
  2. JEWUŁA Romana Anna 2

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 22

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 15
  2. ŁACH Barbara Janina 2
  3. MACOŃ Radosław Michał 1

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 26

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 11
  2. WARDZAŁA Robert Marian 10
  3. KRAMARCZYK Adam Marian 2

 

Nr obwodu głosowania 10

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Świetlica Wiejska w Lusławicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 769

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 54

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 43
  2. SORYS Stanisław Andrzej 3
  3. KAMIŃSKI Bogusław 3

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 309

  1. PIECZARKA Anna Maria 187
  2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 47
  3. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 22

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 31

1. WOŹNIAK Jerzy Andrzej 25

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 5
  2. KONOPKA Liliana Karolina 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 32

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred 17
  2. MACOŃ Radosław Michał 4
  3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 3

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 33

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta 20
  2. WARDZAŁA Robert Marian 7
  3. KRUPA Barbara Maria 2

 

Nr obwodu głosowania 11

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Dom Pogodnej Jesieni w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 55

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 5

1. DUDA Grzegorz 2

2. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 1

3. DROŻDŻAK Ryszard 1

4. ŁAKOMA Maria Stefania 1

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 21

1. CZECH Anna Małgorzata 18

2. WOJTKIEWICZ Michał Jan 2

3. SKRUCH Wojciech 1

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1

JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 1

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1

ŁACH Barbara Janina 1

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 0

 

Nr obwodu głosowania 12

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Dom Pomocy Społecznej w Stróżach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 57

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1

KAMIŃSKI Bogusław 1

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 38

1. WOJTKIEWICZ Michał Jan 32

2. PIECZARKA Anna Maria 2

3. RUSECKA Urszula Beata 1

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 0

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 3

WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 3

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 0

 

Wyniki wyborów do Senatu RP w gminie Zakliczyn

Nr obwodu głosowania 1

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Ratusz w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1778

  1. KARCIŃSKI Zbigniew zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 281
  2. KLICH Dariusz Zbigniew zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 128
  3. WIATR Kazimierz Adam zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 646

Nr obwodu głosowania 2

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Szkoła Podstawowa w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1304

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 167
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 51
  3. WIATR Kazimierz Adam 567

Nr obwodu głosowania 3

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1262

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 150
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 68
  3. WIATR Kazimierz Adam 483

Nr obwodu głosowania 4

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 712

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 92
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 79
  3. WIATR Kazimierz Adam 200

Nr obwodu głosowania 5

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Szkoła Podstawowa w Stróżach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1130

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 139
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 69
  3. WIATR Kazimierz Adam 430

Nr obwodu głosowania 6

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Szkoła Filialna w Charzewicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 572

1.  KARCIŃSKI Zbigniew 43

2. KLICH Dariusz Zbigniew 35

3. WIATR Kazimierz Adam 265

Nr obwodu głosowania 7

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 752

1. KARCIŃSKI Zbigniew 105

2. KLICH Dariusz Zbigniew 39

  1. WIATR Kazimierz Adam 280

Nr obwodu głosowania 8

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 562

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 29
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 22
  3. WIATR Kazimierz Adam 243

Nr obwodu głosowania 9

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Świetlica Wiejska w Wesołowie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 721

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 91
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 42
  3. WIATR Kazimierz Adam 273

Nr obwodu głosowania 10

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Świetlica Wiejska w Lusławicach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 769

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 110
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 54
  3. WIATR Kazimierz Adam 292

Nr obwodu głosowania 11

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Dom Pogodnej Jesieni w Zakliczynie

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 55

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 5
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 5
  3. WIATR Kazimierz Adam 15

Nr obwodu głosowania 12

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej - Dom Pomocy Społecznej w Stróżach

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 57

  1. KARCIŃSKI Zbigniew 4
  2. KLICH Dariusz Zbigniew 2
  3. WIATR Kazimierz Adam 39

(źródło: UM i PKW)

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych