wikiZakończyło się głosowanie w I i II etapie konkursu pod nazwą „Dzień Dziecka w Roztoce”, organizowanego przez Szpital św. Elżbiety w Roztoce wraz z partnerami. Konkurs skierowany był do wszystkich dzieci urodzonych w szpitalu pomiędzy 1 a 28 czerwca br. W każdym etapie wyłanianych zostaje dwoje laureatów, natomiast w sumie nagrodzonych jest aż ośmioro dzieci.

Aby wziąć udział w konkursie należało wysłać zdjęcie dziecka na wskazany adres wraz z imieniem i datą urodzenia. Głosowanie na uczestników konkursu odbywało się na profilu szpitala na Facebook’u. Mechanika konkursu była bardzo prosta, wystarczyło zmobilizować znajomych, rodzinę, przyjaciół, aby głosowali na dane dziecko poprzez „polubienie” zdjęcia. Dwa zdjęcia, które zdobyły największą liczbę głosów wygrywały.

liliLaureat pierwszego miejsca wygrywa zestaw przygotowany przez firmę Lovi, natomiast laureat drugiego miejsca otrzyma zestaw od firmy Skarb Matki. Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymują podarunek od szpitala w ramach wyróżnienia i podziękowania za udział w konkursie.

W I etapie pierwsze miejsce zajęła Wiktoria, drugie miejsce zajął Szymon. W II etapie pierwsze miejsce dla Liliany, drugie dla Anity.

Obecnie trwa głosowanie w III etapie konkursu, kto jeszcze nie oddał swojego głosu może to zrobić. Głosujemy do piątku do godziny 20:00. A do niedzieli 5 lipca czekamy na zgłoszenia do IV etapu konkursu.

Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem przede wszystkim ze strony głosujących. Zdjęcia są bardzo ciepło odbierane, miło komentowane, a „nasze” małe gwiazdy cieszą się ogromna popularnością, co niezmiernie cieszy cały zespół szpitala. Na tym jednak nie kończymy, nie mogę na razie zdradzić szczegółów, polecam jedynie śledzić szpitalny profil na Facebook’u, aby być na bieżąco.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.