Przejście do firmy KM-Net

SKO

dunajeclksWyprawy do Odporyszowa nie będą mile wspominać piłkarze z Zakliczyna, bo mecz zakończył się zwycięstwem tamtejszego Ikara 4:2.  Zaczęło się optymistycznie, bo za sprawą bramki Mateusza Wójcika w 14 minucie, to Dunajec Zakliczyn prowadził. Taki stan rzeczy trwał do 30 minuty. Wtedy wyrównał Dawid Pagos, a cztery minuty później Łukasz Czerkies dał miejscowym  prowadzenie w meczu. W 49 minucie Daniel Wzorek wyrównał, ale to było wszystko na co stać było tego dnia  Dunajec. Bohaterem Ikara został Łukasz Czerkies, który w 67 minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, a w doliczonym czasie gry skompletował hat trick. Ikar Odporyszów po tym spotkaniu awansował na 5 miejsce w tabeli spychając Dunajec Zakliczyn na 7 lokatę.

Lider tarnowskiej okręgówki Melat Tarnów podzielił sie punktami z Zorzą Zaczarnie utrzymując przewodnictwo w tabeli. Dzięki zwycięstwu Ciężkowianki na wyjeździe z Szynwałdem, to piłkarze z Ciężkowic są obecnie wiceliderem tabeli. W najbiższą niedzielę o godzinie 16 - tej Dunajec Zakliczyn podejmie na własnym stadionie Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska. Warto kibicować naszym, którzy na Kamieńcu  w dotychczasowych czterech meczach strzelili rywalom 13 bramek, tracąc tylko dwie. Z innych ciekawych pojedynków watro zwrócić uwagę na mecz Tuchovi z liderem. W ostatniej kolejce piłkarze z Tuchowa rozgromili na wyjeździe Olimpię Wojnicz 6:1.  Wyprawy do Odporyszowa nie będą mile wspominać piłkarze z Zakliczyna, bo mecz zakończył się zwycięstwem tamtejszego Ikara 4:2.  Zaczęło się optymistycznie, bo za sprawą bramki Mateusza Wójcika w 14 minucie, to Dunajec Zakliczyn prowadził. Taki stan rzeczy trwał do 30 minuty. Wtedy wyrównał Dawid Pagos, a cztery minuty później Łukasz Czerkies dał miejscowym na prowadzenie w meczu. W 49 minucie Daniel Wzorek wyrównał, ale to było wszystko na co stać było tego dnia  Dunajec. Bohaterem Ikara został Łukasz Czerkies, który w 67 minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, a w doliczonym czasie gry skompletował hat trick. Ikar Odporyszów po tym spotkaniu awansował na 5 miejsce w tabeli spychając Dunajec Zakliczyn na 7 lokatę.  Lider tarnowskiej okręgówki Melat Tarnów podzielił sie punktami z Zorzą Zaczarnie utrzymując przewodnictwo w tabeli. Dzięki zwycięstwu Ciężkowianki na wyjeździe z Szynwałdem, to piłkarze z Ciężkowic są obecnie wiceliderem tabeli. W najbiższą niedzielę o godzinie 16 - tej Dunajec Zakliczyn podejmie na własnym stadionie Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska. Warto kibicować naszym, którzy na Kamieńcu  w dotychczasowych czterech meczach strzelili rywalom 13 bramek, tracąc tylko dwie. Z innych ciekawych pojedynków watro zwrócić uwagę na mecz Tuchovi z liderem. W ostatniej kolejce piłkarze z Tuchowa rozgromili na wyjeździe Olimpię Wojnicz 6:1.