Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

diplomchwW konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej "Na wsi najlepiej. 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej" trzecie miejsce w kategorii "Wypoczynek na wsi" zajęła Chatka Włóczykija Adama Gancarka w Jamnej. Sukces to wielki i niektórym malkontentom nie w smak, bo do konkursu zgłoszono blisko 170 nominacji, a laury od POT-u przypadły zaledwie 12 dobrym praktykom w turystyce wiejskiej. Aby o laurze pomarzyć, należało się wykazać umiejętnością wykorzystania magii polskiej wsi do budowy własnej oryginalnej oferty – począwszy od bazy noclegowej, przez warsztaty i zajęcia edukacyjne, gry terenowe, menu oparte na lokalnych produktach, aż po organizację cyklicznych wydarzeń nawiązujących do tradycji wsi. Adam Gancarek to umie i ma taką oryginalną ofertę z FPT "Pod słońce" w pierwszym rzędzie.

 

podslonceWdrapać się na podium konkursu nie było łatwo. W czterech kategoriach w sumie zgłoszono 169 propozycji, z czego rzecz jasna najwięcej z Małopolski i Pomorza. W Adamowej kategorii było 45 propozycji, z czego organizatorzy wybrali 6 do kolejnego etapu. 8 sierpnia 2019 roku Kapituła Konkursu ogłosiła wyniki – wszystkich laureatów możecie poznać pod tym linkiem: https://nawsinajlepiej.polska.travel/zwyciezcy/

 

Lepszego prezentu na 10-lecie naszej działalności nie mogliśmy sobie wymarzyć. To znakomita reklama w całej Polsce, bo ludzie szukają dziś takich miejsc, z dobrymi opiniami, przyjaznych. A my czekamy na takich ludzi: ciekawych przyrody, niezapomnianych widoków, ciszy, spokoju i dobrej muzyki. Chatka Włóczykija na Jamnej to takie nasze małe Bieszczady – cieszy się w wywiadach do mediów Adam Garncarek.

 

Gratulujemy Adamowi Gancarkowi sukcesu, a korzystając z tego, że jesteśmy w kulminacyjnym okresie wakacji i wydarzeń na Jamnej – zapraszamy do Chatki Włóczykija.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych