Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

policePAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ 2018

 • W Paleśnicy doszło do oszustwa polegającego na tym, iż sprawca kupił paczkę papierosów, płacąc za nią banknotem o nominale 500 złotych, a po otrzymaniu reszty zażądał jej wypłaty w walucie euro. Po odmowie takiej wypłaty przez sprzedawczynię, zwrócił część reszty, przywłaszczając sobie banknoty o łącznym nominale 300 złotych. W tym samym czasie kompani oszustwa dokonali kradzieży kosmetyków oraz zegarków.
 • W ciągu kwartału  zatrzymano  5 nietrzeźwych kierowców oraz 2 osoby,  które naruszyły sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

STYCZEŃ 2019

 • Podczas przejazdu mieszkanki gminy  z miejsca zamieszkania do Wiednia, w bliżej nieustalonych okolicznościach doszło na jej szkodę do kradzieży laptopa  znajdującego się w walizce leżącej w bagażniku pojazdu.
 • W ciągu miesiąca zatrzymano 1 nietrzeźwego  kierowcę, 2 osoby, które naruszyły sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kierującego, który prowadził samochód  pomimo  decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydanej przez starostę. Takie zachowanie od pewnego czasu jest traktowane jako przestępstwo.

LUTY

 • W Bieśniku miało miejsce  włamanie do domu poprzez wyważenie okna . Złodzieje skradli między innymi sprzęt elektroniczny oraz biżuterię.
 • W Zakliczynie, sprawca, wykorzystując otwarte drzwi  do domu, wszedł do środka, a następnie z pokoju ukradł zegarki oraz biżuterię. W momencie wychodzenia został zauważony przez pokrzywdzoną, wobec czego odrzucił skradzione przedmioty za wersalkę i pospiesznie opuścił dom.
 • W ciągu miesiąca zatrzymano  1 nietrzeźwego kierowcę  oraz kierującego, który prowadził samochód  pomimo  decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydanej przez starostę.

MARZEC

 • W Borowej, sprawca, po wejściu do niezamkniętego garażu, dokonał kradzieży dwóch pił spalinowych.
 • W Faściszowej ujawniono nielegalny pobór energii przez jednego z mieszkańców, polegający na bezumownym podłączeniu się do sieci napowietrznej.
 • W ciągu miesiąca zatrzymano 2 kierujących, którzy naruszyli sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kierowcę, który prowadził samochód  pomimo  decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydanej przez starostę.

KWIECIEŃ

 • W Zakliczynie zatrzymano mieszkańca powiatu bocheńskiego, który używając wobec pokrzywdzonego przemocy w postaci kilkukrotnego uderzenia pięścią w głowę i twarz, dokonał kradzieży na jego szkodę portfela zawierającego pieniądze oraz dokumenty osobiste. Sprawca został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Brzesku, która zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Ponadto ustalono, iż zatrzymany może mieć związek z innymi zdarzeniami kryminalnymi na terenie Zakliczyna, co jest skrupulatnie weryfikowane.
 • W ciągu miesiąca zatrzymano  2 nietrzeźwych kierowców oraz 3 kierujących, którzy naruszyli sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

MAJ

 • W Zakliczynie, w godzinach nocnych, doszło do krótkotrwałego zaboru samochodu, który był zaparkowany na posesji pokrzywdzonej. Sprawca wykorzystał, iż w pojeździe znajdowały się kluczyki i następnie, na kilkadziesiąt minut, zabrał  samochód  po czym wrócił nim na posesję pokrzywdzonej i zostawił w miejscu uprzedniego parkowania. Okazało się, że samochód „wrócił” do właścicielki uszkodzony, gdyż miał zarysowany bok oraz nie posiadał jednej z opon.
 • W ciągu miesiąca zatrzymano  2 nietrzeźwych kierowców oraz 3 kierujących, którzy naruszyli sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych