Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

dmaturaDawida Maturę znamy z jego pasji społecznych, a przede wszystkim jako pomysłodawcę i realizatora projektu pod nazwą "Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie" podczas Święta fasoli, od pewnego czasu zajmuje się też DJ-ką, jest też twórcą start-up'ów: Happiness Body & Soul oraz Dawid Matura. Dawid Matura studiuje na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja F. Modrzewskiego i jest stypendystą Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ za wysokie wyniki w nauce. Dzięki Erasmusowi Matura od 27 sierpnia 2018 do lutego tego roku studiował razem z innymi studentami z całego świata w Holandii na Maastricht University, no i na finał pobytu w Holandii postanowił spróbować swoich sił, wysyłając prośbę do Armina van Buurena, jednego z najbardziej utytułowanych DJ’ów na świecie, o możliwość pojawienia się w jego studiu w Amsterdamie. Marzenia się spełniają.  7 lutego w Amsterdamie, w stolicy Holandii, spotkam się z jednym z najbardziej utytułowanych artystów muzycznych w historii, 5-krotnie najlepszym DJ’em na świecie – Arminem van Buurenem! W audycji radiowej A State Of Trance, w której będę miał przyjemność wystąpić, szacuje się, iż słucha jej nawet 40 000 000 osób każdego tygodnia - taką informację, za pośrednictwem messengera otrzymałem od Dawida Matury, który zapewnił, że usłyszy o nas cały świat.

 

Dla tych, którzy nie bardzo wiedzą kto to jest Armin van Buuren, krótkie dossier. Armin van Buuren urodził się 25 grudnia 1976 w Lejdzie – to z wykształcenia holenderski prawnik, a z pasji DJ, producent muzyki trance. W zestawieniu DJ Mag Top 100 Armin van Buuren uzyskał pierwsze miejsce w latach 2007–2010 i 2012, drugie w 2006, 2011 i 2013, trzecie w latach 2003–2005, 2014 i 2017, czwarte w 2015, 2016 i 2018. Obecnie prowadzi w radiu cotygodniowy show „A State of Trance” (ASOT), które jest najchętniej słuchanym show radiowym na świecie z, jak piszę wyżej, blisko 40 milionami słuchaczy tygodniowo w ponad 40 krajach. 30 kwietnia 2013 roku muzyk z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Royal Concertgebouw Orchestra wystąpił podczas uroczystości zaprzysiężenia króla Niderlandów, Wilhelma Aleksandra. Link do utworu Armina van Buurena "My Symphony" tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IqoB5qCCWKo

 

W takim to elitarnym muzycznie towarzystwie zaczął obracać się 22 – letni Wesołowianin, który ma ochotę zostać sołtysem swojej rodzinnej miejscowości. Czy zatem będziemy mieli w gminie, a konkretnie w Wesołowie, bardzo młodego, energicznego i jednocześnie najbardziej światowego sołtysa w naszej historii ? Pytanie nie jest bezpodstawne, bo Dawid Matura zamierza wystartować w wyborach sołeckich, które odbędą się w ostatni dzień marca. Postanowił, że dnia 7 lutego rozpocznie oficjalnie swoją kampanię wyborczą publikując program wyborczy na portalu społecznościowym pod nazwą "Wesołów – inteligenta wioska dla przyszłych pokoleń."

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych