Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Szanowni Państwo,

logo KM_NETZ przykrością informujemy, że w ostatnim czasie docierają do nas niepokojące informacje od naszych Abonentów, związane z powoływaniem się osób trzecich na współpracę oraz wspólną realizacją z firmą KM-NET Marek Soból projektu rozbudowy sieci światłowodowych na terenie gminy Zakliczyn.

Osoby te, korzystając z powszechnie znanej w tym rejonie naszej firmy, informują mieszkańców o współpracy i tym samym nakłaniają do podpisywania pozwoleń na realizację projektu przewodów światłowodowych, które znajdują się na słupach elektrycznych właścicieli prywatnych działek.

W związku z zaistniała sytuacją, chcielibyśmy Państwa poinformować i jednocześnie wyjaśnić, iż działania tych osób lub firm nie są związane z projektem prowadzonym przez naszą firmę.

Firma KM-NET Marek Soból realizuje rozbudowę sieci FTTH bez współpracy innych firm czy osób trzecich, a rozbudowa sieci światłowodowej jest w całości finansowana ze środków własnych i nie pochodzą ze środków unijnych.

Osobą reprezentującą naszą firmę w tym zakresie jest Pani Marzena Kulak posiadająca odpowiednie pełnomocnictwa do reprezentowania firmy w tym zakresie.

Pragniemy dodatkowo nadmienić, iż wszelkie roszczenia z tego tytułu będą przekazywane na drogę postępowania sądowego, do Mecenasa współpracującego z naszą firmą.

 

Z poważaniem,

Marek Soból

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.