Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

lux expresTarnów znalazł się w gronie trzech nowych miast, do których pojedzie Lux Express. Bilety do Warszawy i Kielc są już dostępne w systemie sprzedaży na stronie www.luxexpress.eu. Pierwszy kurs nowymi autobusami DAF-Irizar z Tarnowa przez Kielce do Warszawy jest planowany na 16 czerwca. Autobusy odjadą z Dworca Autobusowego oraz Pętli Jasna II przy CH Gemini do przystanku Metro Marymont w Warszawie dwa razy dziennie. Klientów do przewoźnika mają przekonać atrakcyjne ceny i bardzo wysoki komfort podróży. Nie jesteśmy drugim Polskim Busem – podkreśla Prezes firmy. Lux Express zachęca do nowych połączeń bardzo atrakcyjnymi zniżkami. Promocyjna cena biletu wynosi 5 zł na połączenie Kielce-Tarnów oraz 10 zł na kurs Tarnów-Warszawa. Sprzedaż tanich biletów trwa do 24 maja i obejmuje kursy realizowane w okresie od 16 czerwca do 31 lipca br.

luxex pasażerowie Autobusy będą kursować na trasie pomiędzy Dworcem Autobusowym, Pętlą Jasna II przy CH Gemini a przystankiem Metro Marymont w Warszawie (przez D.A. Czarnowska w Kielcach) dwa razy dziennie z każdego miasta. Czas przejazdu na całej trasie wyniesie 5 godzin (2:00 godziny Kielce-Tarnów). Godziny odjazdów z Dworca Autobusowego w Tarnowie to 6:00 oraz 16:30, a z Warszawy 9:50 i 17:10. Nowe trasy to odpowiedź na potrzeby lokalnego klienta, który oczekuje wysokiego standardu podróży – mówi Hannes Saarpuu, Prezes Lux Express Group. Jesteśmy realną alternatywą wobec przewoźników kolejowych, oferując niższe ceny, wysoką częstotliwość połączeń oraz niezawodność usług. Do tej pory mieszkańcy Tarnowa i okolic mogli narzekać na konieczność przesiadki oraz brak atrakcyjnych cenowo i komfortowych połączeń z Warszawą. Teraz podróżni otrzymają możliwość uniknięcia wielu spośród tych niedogodności – dodaje. Sprzedaż biletów opiera się na stronie luxex wnętrze autobusuinternetowej Lux Expressu oraz biurach sprzedaży. Maksymalna cena biletu w jedną stronę wyniesie 59 zł na trasie Warszawa-Tarnów i 39 złotych na odcinku Kielce-Tarnów. Dodatkowo będzie obowiązywać stały system zniżkowy: -80% dla dzieci do 7. roku życia, -40% dla podróżnych do 16. roku życia, -10% do 26. roku życia oraz -40% dla podróżnych powyżej 60. roku życia. Stałym klientom Lux Express proponuje program lojalnościowy PINS, który nagradza często podróżujących klientów kolejnymi poziomami zniżek od 15 do nawet 40 procent. Przystanek Lux Expressu w Warszawie – Metro Marymont 12 – będzie zlokalizowany na pętli autobusowej. Aktualnie można do niego dojechać 1. linią metra, czterema liniami tramwajowymi oraz ośmioma autobusowymi. Z kolei osoby dojeżdżające na Marymont samochodem mogą skorzystać z parkingu P+R Metro Marymont. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się między innymi na stronie internetowej Lux Expressu.

O Grupie Lux Express
Simple Express i Lux Express to marki reprezentowane przez Lux Express Estonia AS i jej filie, które zajmują się regularnym międzynarodowym przewozem osób. Firma Lux Express Estonia AS została założona w 1993 roku pod nazwą MootorReisi AS. Od tego czasu stała się jednym z najważniejszych międzynarodowych przewoźników w krajach nadbałtyckich. Główne biura, składające się zarówno z sieci sprzedaży, jak i biur operacyjnych, znajdują się w Tallinnie, Rydze, Wilnie, Petersburgu oraz w Warszawie. Od 2012 r. na polskim rynku jest obecna niskobudżetowa marka autokarów Simple Express, która oferuje ekspresowe, międzynarodowe przewozy osób za przystępną cenę. Połączenia obejmują trasy takie jak Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga oraz Wilno-Warszawa-Poznań-Berlin.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.