Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

targi na pwszKilka tysięcy osób – głównie studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej – odwiedziło targi pracy, organizowane po raz pierwszy na terenie największej tarnowskiej uczelni. studenci na targach Informacje na temat możliwości zatrudnienia w Zakładach Mechanicznych Tarnów można było uzyskać na stoisku przedsiębiorstwa. Ponadto dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego spółki Tomasz Kieć przedstawił prezentację pt. „Ambitne projekty ambitnych ludzi”, pokazującą możliwości kariery w jednym z największych tarnowskich przedsiębiorstw.


z pracodawcą na targach - Mamy wysokie wymagania, ponieważ jako lider przemysłu obronnego proponujemy pracę w ambitnym zespole, realizującym ciekawe przedsięwzięcia. Ostatnio z piętnastu osób, starających się o zatrudnienie wybraliśmy cztery, które zaczynają właśnie z nami pracować. Wciąż szanse na zatrudnienie mają programiści, konstruktorzy mechanicy czy konstruktorzy elektronicy – wylicza Tomasz Kieć. Dodaje on dla przykładu, że osoby, które chcą pracować jako konstruktorzy elektronicy powinny mieć: wyższe kierunkowe wykształcenie i znać zagadnienia, dotyczące analogowych oraz cyfrowych układów elektronicznych, projektowania obwodów PCB oraz związane z montażem i uruchamianiem urządzeń prototypowych. Przydatne będą umiejętności programowania mikrokontrolerów oraz środowiska Qt, a także czytania i tworzenia schematów. Ponadto ważne są też zdolności manualne, potrzebne do montażu urządzeń prototypowych. Nie bez znaczenia jest też umiejętność pracy w zespole i znajomość języka angielskiego, niezbędna dla czytania pwsz tarnów targi pracydokumentacji technicznej. Dyrektor CBR w swojej prezentacji podkreślał duży potencjał rozwojowy branży przemysłu obronnego. Przypomniał, że w związku z Planem Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych wydatki obronne na ten cel mają w naszym kraju w latach 2017-2022 przekroczyć kwotę 102 mld zł.
Warto dodać, że o zatrudnienie w Zakładach Mechanicznych mogą się starać także technolodzy, technolodzy programiści i specjaliści do spraw zaopatrzenia. Szansę na pracę mają też operatorzy obrabiarek sterowanych numerycznie CNC oraz dobrzy frezerzy , tokarze, ślusarze i spawacze.
W sumie w przedsięwzięciu zorganizowanym pod hasłem: Planowanie, Współpraca, Rozwój - Targi Pracy dla „zawodowców” wzięło udział kilkanaście firm. Imprezie patronowali: Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Tarnowa i Starosta Powiatu Tarnowskiego.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.