teatr

 

kpludz27 maja o godzinie 16 – tej rozpoczęliśmy w ratuszu realizację Kursu na przewodnika po Gminie Zakliczyn i Zakliczynie w ramach Lokalnego Ośrodkalogotypprzewodnik Wiedzy i Edukacji (LOWE) – Domosławicka Akademia Umiejętności.

To projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którego liderem jest Zespół Szkół im. prof. J. Tischnera w Domosławicach, a partnerami są m.in. Gmina Zakliczyn, Zakliczyńskie Centrum Kultury czy Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie.

 

kprozNa kurs, który pozwoli więcej wiedzieć o Gminie Zakliczyn i okolicach i tą wiedzą dzielić się z turystami, ale także znajomymi i przyjaciółmi z innych stron Polski czy zagranicy, zapisało się piętnastu uczestników czyli maksymalny limit jaki sobie zaplanowaliśmy. Kurs jest realizowany przez Zakliczyńskie Centrum Kultury przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie i przebiegał będzie następująco:

 

W części pierwszej od 27 maja do 2 czerwca mgr Ewa Jednorowska w sali kinowej ZCK zaprezentuje uczestnikom wiedzę z zakresu historii Zakliczyna, Czchowa. Melsztyna i okolic. Zajęcia z Panią Ewą Jednorowską rozpoczynać się będą od godziny 16 – tej 28 i 31 maja oraz 2 czerwca.

 

W części kolejnej zajęcia poprowadzi przewodnik turystyczny oraz właściciel ATA „Styr” Janusz Flakowicz. Z Panem Januszem uczestnicy spotkają się 7 czerwca (poniedziałek) również w Sali kina ZCK o 16 – tej, a następnie dwa dni w terenie, m.in. w Melsztynie, Lusławicach i Jamnej.

 

Trzecia część będzie poświęcona marketingowi w turystyce oraz tematyce ogólnopojętego produktu turystycznego i pracy z turystami. Tą część poprowadzi dyrektor MOKSiR Czchów mgr Elżbieta Ogiela, a do Czchowa uczestnicy wyruszą z Zakliczyna 12 czerwca (sobota) o godz. 9 – tej.

 

Potem odbędzie się podsumowanie praktyczne kursu, a uczestnicy w dniu 4 lipca podczas 4. Biesiady Rycerskiej w Melsztynie odbiorą certyfikaty ukończenia kursu.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.