teatr

 

przewodnikW ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji – Domosławicka Akademia Umiejętności, Zakliczyńskie Centrum Kultury jako partner projektu, zrealizuje Kurs na przewodnika Gminy Zakliczyn. W programie kursu przewidziano 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 10 godzin zajęć w plenerze.

 

Kurs poprowadzą:

 

Ewa Jednorowska – historyk, która zajmie się takimi tematami jak: Historia miasta Czchowa i Zakliczyna oraz Melsztyna na tle historii Polski oraz Kultura i sztuka. Muzea. Religia i kościoły.

 

Janusz Flakowicz – przewodnik PTTK, który omówi z kursantami tematy: Dolina Dunajca współcześnie. Topografia. Metodyka prowadzenia wycieczek. Współczesna turystyka.

 

Elżbieta Ogiela i Kazimierz Dudzik – dyrektorzy samorządowych instytucji kultury gmin: Czchowa i Zakliczyna, którzy opowiedzą o Zagadnieniach gospodarczych. Pracy z turystą zagranicznym oraz o Marketingu w turystyce.

 

Zapisy na kurs można dokonywać meilowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ilość miejsc ograniczona do maksymalnie 15 osób. Zapisani na kurs powinni zgłosić się obowiązkowo w dniu 27 maja (czwartek) o godz. 16 – tej w Sali im. S. Jordana w ratuszu. Tego dnia odbędą się pierwsze zajęcia teoretyczne, które poprowadzi mgr Ewa Jednorowska.

 

Kurs kończy się praktycznym egzaminem wewnętrznym sprawdzającym wiedzę uczestników, który zostanie przeprowadzony 17 czerwca w Sali im. S. Jordana w ratuszu. Kursanci którzy pomyślnie przebrną przez egzamin otrzymają certyfikat LOWE, który zostanie im wręczony podczas IV. Biesiady Rycerskiej w Melsztynie w dniu 4 lipca o godzinie 15:00.

 

Zapraszam do zapisywania się i udziału w kursie.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.