teatr

 

Na piechot pionStowarzyszenie „Klucz" działające przy Zakliczyńskim Centrum Kultury realizuje w ramach projektów: „Uniwersytet na piechotę" oraz „Na tropie lokalnego dziedzictwa kultury" cykl wycieczek edukacyjno – kulturowych pogłębiających wiedzę mieszkańców Gminy Zakliczyn dotyczącą lokalnego dziedzictwa kulturowego. Uniwersytet na piechotę – to nowa forma kontynuacji Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności w 2019 i 2020 roku.

 


Ta nowa formuła to „uniwersytet wędrujący", czyli taki, gdzie zajęcia odbywać się będą w różnych miejscach, a plener będzie znakomitą ilustracją przekazywanej słuchaczom wiedzy.


Zgodnie z powiedzeniem „cudze chwalicie, swego nie znacie..." zamierzamy zaprosić uczestników/ słuchaczy „Uniwersytetu na piechotę" do zdobywania wiedzy o lokalnym dziedzictwie w formie wędrówki, co jest korzystne nie tylko dla umysłu, ale i kondycji ciała. Planujemy zorganizować 4 wyjazdy do 10 różnych miejscowości.


3 MKDNiS Gmina ZCK KluczW ramach wycieczek mieszkańcy Gminy będą mogli zwiedzić najbliższą okolicę i spotkać się z lokalnymi przedstawicielami kultury, którzy przybliżą nam swoją działalność.
Zachęcamy do zapisów pod nr tel. 14 628 33 31.

Projekty dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Zakliczyn.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.