uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

choinkafW święto Trzech Króli w Filipowicach odbyły się jasełka zorganizfilipowicecowane we współpracy zaangażowanych ludzi z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola , Rady Rodziców oraz Świetlicy Środowiskowej.

Dzień był szczególny i wybrany - Epifania, czyli Objawienie Pańskie.

fichoinka

krolfilipowicePrzygotowania do tej uroczystości trwały długo , ale było warto. Wielkie zaangażowanie aktorów zostało nagrodzone licznie zgromadzoną publicznością, gromkimi oklaskami zebranych gości, pochwałami i radością z sukcesu. Myślę, że wszyscy liczyli na to, bo tym razem aktorami byli rodzice, dziadkowie, nauczyciele i dzieci. Ot, takie filichochofilipowielopokoleniowe „Spotkanie” z tradycją. Najmłodszy z aktorów liczył kilka miesięcy, był obecny na wszystkich próbach i bezbłędnie odegrał swoją rolę.

Było pięknie! Zasmuciła nas tylko nieobecność pana Burmistrza - Szkoda. Myślę, że wszyscy chcieliśmy się pochwalić, ….bo było czym.

wfilipowDziękuję za wszystkie działania, których w tym okresie około bożonarodzeniowym w społeczności szkolnej było tak dchofildużo. Wiele osób poświęciło swój czas, podzieliło się swoimi umiejętnościami w pracy przy wykonywaniu stroików, pieczeniu pierników, pieczeniu ciast na jasełka, przygotowaniu pięknej dekoracji na występ, wykonaniu bombek choinkowych na konkurs szkolny, przygotowaniu uczniów do wspólnego kolędowania, ugotowaniu pysznego obiadu wigilijnego, świątecznej oprawie stołów i całej logistyce, by jasełka mogły mieć taki odbiór. Duże tego,… ale muszę wymienić, bo to szczera prawda.

Z wyrazami wdzięczności -
Iwona Gurgul

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych