uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

koledaofmDnia 6 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej jak co roku (a warto zaznaczyć, że to już po raz czwarty) odwiedzili kościół oo. Franciszkanów, wypełniając go śpiewem pełnym szczerej radości z powodu przyjścia na świat Małego Jezuska. Zaprezentowali się oni wykonując nie tylko tradycyjne kolędy, ale także pastorałki góralskie oraz piosenki związane z Bożym Narodzeniem. Tego samego dnia każdy, komu zawsze mało jest świątecznego klimatu, mógł odwiedzić budynek szkoły i obejrzeć „Jasełkakoledafasciszowa przygotowane pod czujnym okiem Pani Anny Skruch. Starannie przemyślane stroje, wyjątkowo dopracowany ruch sceniczny, a przede wszystkim pięknie zaśpiewane utwory przyczyniły się do dużego sukcesu tego przedsięwzięcia. Realistyczne i niebanalne charakteryzacje, świąteczna dekoracja szkoły oraz śnieg i mróz za oknem pozwoliły choć przez chwilę ponownie poczuć atmosferę świąt, białych świąt. Takich, które najmłodsi pamiętają „przez mgłę”. Specjalną atrakcją tegorocznego spotkania był występ nauczycieli szkoły podstawowej, którzy zaśpiewali piosenkę zespołu Perfect „Bóg narodzi się”.

koledaszkolaKu uciesze organizatorów wielu mieszkańców Faściszowej uznało, że to styczniowe spotkanie to idealny moment, aby korzystając z tak miłej chwili, zapomnieć o troskach oraz niesnaskach i   zjednfasciszowakoledaoczyć się przy dźwiękach śpiewanych kolęd.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację tej uroczystości. Wasza pomoc jest nieoceniona! Dziękujemy także wszystkim gościom za przybycie i gorąco zapraszamy ponownie już za rok!

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych