gospl12 grudnia (sobota) o godz. 18.00 w Kąśnej Dolnej Tarnowski Chór Gos.pl wprowadzi melomanów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Ciepła atmosfera koncertu oraz wyjątkowy charakter przygotowanego programu z pewnością dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń w oczekiwaniu na najpiękniejszy czas w roku…

Tarnowski Chór Gos.pl od 12 lat tworzony jest przez pasjonatów wspólnego muzykowania, zapaleńców, którzy swoim śpiewem przekazują radość i przesłanie płynące z Ewangelii. Zespół jest laureatem wielu nagród muzycznych i kulturalnych otrzymanych za swoją działalność na rzecz popularyzacji muzyki chrześcijańskiej oraz działalności charytatywnej. Współpracował z wybitnymi artystami m.in. Beatą Bednarz, Mieczysławem Szcześniakiem, Moniką Kuszyńską. Uczestniczył w programach telewizyjnych: „Kawa czy herbata” TVP2, „Między ziemią, a niebem” TVP1, „Kuchenne Rewolucje” TVN.

Gos.pl to 30 chórzystów oraz band działający pod kierunkiem Anny Podkościelnej-Cyz i Bartłomieja Szułakiewicza. W roku 2012 zespół wydał swoją debiutancką płytę TEN.

Występ Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Kąśnej poprzedzi prezentacja młodych artystów. Idea koncertu „Dzieci-Dzieciom”, to gest solidarności i pomocy najbardziej potrzebującym.

Początek koncertu w Letniej Sali Koncertowej kompleksu dworsko-parkowego I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej o godz. 18.00. Szczegóły odnośnie zakupu biletów (w cenie minimalnej 20 zł) oraz przyjazdu do Kąśnej transportem z Tarnowa pod numerem telefonu 14 621 09 21.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.