mdpspW dniu 16 listopada 2015 roku, druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z klas VA i VB Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie: Aleksandra Czermak, Karolina Nowak, Gabriela Łazarz, Wiktoria Pachota, mdpozArkadiusz Majewski i Kacper Budzyn pod opieką pani Eweliny Górnikiewicz oraz przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie: Tadeusz Trytek i Sebastian Trytek zostali zaproszeni przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie w celu promowania idei niesienia pierwszej pomocy przedmedycznej. Prelekcję wygłosił druh Tadeusz Trytek, a nasi „mali ratownicy” wraz z druhem Sebastianem wykonali pokaz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Następnie w ćwiczeniach praktycznych przeszkolili uczniów udzielając im cennych rad i wskazówek.

mlodziezpozWizyta Naszych Strażaków w tarnowskiej szkole została entuzjastycznie przyjęta, a zajęcia cieszyły się ogromnym powodzeniem. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za otrmlodziezpozarniczazymane upominki, słodycze oraz dyplomy i podziękowania. Bardzo cieszy nas fakt o zapewnieniu dalszej współpracy.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza pod wodzą druhów z OSP Zakliczyn czynnie działa już od pięciu lat i po raz kolejny wzięła udział w krzewieniu idei niesienia pierwszej pomocy przedmedycznej wśród młodych Polaków.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.