ventusdanceZnajomość tańców towarzyskich przydaje się w wielu sytuacjach. Dlatego też świetlica profilaktyczna w Słonej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, postanowiła zorganizować odpłatny kurs tańca towarzyskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych ze Słonej i nie tylko. Podobne zajęcia odbywają się już w świetlicy profilaktycznej w Borowej i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Spotkanie organizacyjne w tej sprawie odbędzie się we wtorek 1.12 o godz. 19.00 (szczegóły na plakacie).

Zajęcia taneczne mają na celu rozwój ruchowy poprzez naukę tańca. Na zajęciach dzieci i młodzież rozwijają kondycję fizyczną oraz koordynację ruchową, która pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Jest to zatem aktywna forma spędzenia wolnego czasu zamiast siedzenia przed ekranem komputera.


Na naukę tańca, podobnie jak na miłość, nigdy nie jest za późno. Zapraszamy również dorosłych, którzy chcą zadbać o kondycję fizyczną by w zimowe wieczory połączyć „przyjemne z pożytecznym”.

Tak więc chcąc zatańczyć gorącą, brazylijską sambę czy też wirującego walca wiedeńskiego wystarczy, że przyjdziesz na spotkanie organizacyjne we wtorek. Zapraszamy!

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.