Przejście do firmy KM-Net

SKO

plakat na sylwestraParafia Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie i Parafialny Zespół Caritas wspólnie z Gminną Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie zaprasza na V Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy dla Rodzin. W tym roku wydarzenie odbędzie się w zakliczyńskim ratuszu w sali im. Spytka Jordana. Bal rozpocznie się tradycyjnie mszą św. na zakończenie roku, która zostanie odprawiona 31.12.2022 r. w kościele Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie o godz. 16.00. Następnie uczestnicy udadzą się do ratusza gdzie zabawę sylwestrową poprowadzi Wodzirej/DJ. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału w wydarzeniu.

 

 

W roku 1978 Jan Paweł II skierował do Polaków następujące słowa: „Proszę, abyście przeciwstawili się wszystkiemu, co uwłacza ludzkiej godności i poniża obyczaje zdrowego społeczeństwa, co czasem może aż zagrażać jego egzystencji i dobru wspólnemu, co może umniejszać jego wkład do wspólnego skarbca ludzkości, narodów chrześcijańskich, Chrystusowego Kościoła.” W odpowiedzi na zawołanie św. Jana Pawła II, organizowany już po raz piąty bezalkoholowy bal sylwestrowy jest odpowiedzią na to wezwanie patrona naszego miasta i gminy.

 

Na uczestników balu czekają liczne atrakcje, a wśród nich tańce integracyjne, animacje dla dzieci i dorosłych, smakowite dania, przekąski i kolorowe desery a niezapomniane chwile można będzie uwiecznić korzystając z  fotobudki. Całości atrakcji dopełni gość specjalny, który zjawi się na balu. Idea balu jest prosta, dobra zabawa w duchu trzeźwości i radość z bycia razem.

 

Impreza będzie doskonałą okazją do wspólnego rodzinnego powitania Nowego Roku połączoną z działaniami promującymi wartości rodzinne, integrację międzypokoleniową a przede wszystkim,  wydarzenie wpisuje się w działania podejmowane w ramach realizacji zadań wynikających z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.