Przejście do firmy KM-Net

SKO

FestiwalAG IX 3Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German to renomowany festiwal o zasięgu międzynarodowym z blisko 10 - letnią tradycją. realizowany z wielkim powodzeniem od 2014 roku, na bardzo wysokim poziomie artystycznym z zaangażowaniem artystów krajowych i zagranicznych. IX edycja tego Festiwalu będzie edycją wyjątkową – bo Polską, gdyż zabrzmią utwory z repertuaru Anny German śpiewane wyłącznie w języku polskim.

 

Koncert finałowy odbędzie się w dniu 4 grudnia 2022 roku o godz. 16.00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

 

 

Koncert zaplanowany jest z udziałem orkiestry symfonicznej i szesnastu młodych wokalistów. Koncert składa się z dwóch części: konkursowej, w której wystąpi dziewięciu uczestników z Polski, Uzbekistanu i Niemiec oraz części galowej, w której wystąpi siedmiu laureatów poprzednich edycji Festiwalu z Polski, Kazachstanu i Armenii. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka.

 

Usłyszeć będzie można utwory Anny German takie jak: Bal u Posejdona, Dziękuję ci mamo, Tańczące Eurydyki, Cztery karty, Jesteś moją miłością, Człowieczy los, Jedna chwila wystarczyła, Warszawa w różach i wiele innych.

 

Atutem koncertów finałowych Festiwalu jest wysoki poziom artystyczny solistów i towarzyszącej im orkiestry symfonicznej, indywidualnie dobrane i napisane nowe aranżacje na orkiestrę i niegasnące zainteresowanie szerokiej publiczności.

 

Dostępne są ostatnie bilety na koncert po 30 zł, link do bilety24.pl https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1353-koncert-finalowy-ix-miedzynarodowego-festiwalu-piosenki-anna-german-82341?id=440146#overall

 

Zapowiedź wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=sBGFZ0eIkHA

 

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.