Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

 

23 października 2022 roku w zakliczyńskim ratuszu ponownie zagra Akustyczna OpeRacja. To niezwykła, krakowska formacja muzyczna złożona z lekarzy oraz zakliczynianki Izabeli Mytnik.Tym razem przed koncertem zespołu prof. Anna Sowa – Staszczak opowie nam o faktach i mitach związanych z chorobą tarczycy. Dr hab. n. med. Anna Sowa-Staszczak jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistką I i II stopnia z chorób wewnętrznych, endokrynologii i medycyny nuklearnej.

 

Anna Sowa-Staszczak w 2013 roku uzyskała tytuł doktora habilitowanego, a w 2020 roku tytuł profesora uczelni. Specjalizuje się w endokrynologii ogólnej oraz onkologicznej, przede wszystkim w temacie nowotworów neuroendokrynnych. Jest nauczycielem akademickim oraz członkiem PTE, PTMN, EANM oraz Europejskiego Towarzystwa Guzów Neuroendokrynnych. W 2022 roku została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego odznaką „Honoris Gratia”.

 

Pani profesor jest założycielką zespołu Akustyczna OpeRacja. Po raz pierwszy Akustyczną OpeRację w Zakliczynie mieliśmy możliwość podziwiać 3 lata temu w ramach „Kazimierzowskich spotkań u Jordana” w zakliczyńskim ratuszu, a zespół zagrał przy wypełnionej publicznością Sali im. S. Jordana.

 

Mam nadzieję, że i tym razem publiczność dopisze. Wydarzenie rozpocznie się w niedziele o godzinie 17 – tej. Wstęp jest wolny, a organizatorami są: Gmina Zakliczyn, Samarytańska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dzierżaninach i Zakliczyńskie Centrum Kultury.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.