Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

lapbook plakatNa początku marca do uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy dotarła informacja o wyjątkowym konkursie łączącym w sobie umiejętności plastyczne z wiedzą z zakresu literatury. Zmagania opatrzono hasłem „Ulubiona książka w lapbooku”. Stali bywalcy bibliotek, zmotywowani przez swoich nauczycieli i rodziców, poczuli, że to konkurs dla nich. Przygotowywali więc lapbookowe kieszonki, krzyżówki i puzzle, by w poświątecznym tygodniu przywieźć prace do organizatora Konkursu. W sumie było ich 73 z siedmiu szkół. Lapbooki zostały zakodowane i przygotowane do oceny.


28 kwietnia Komisja w składzie: Pani Agnieszka Pomikło - Dyrektor ZSP w Paleśnicy, Pani Ewelina Ruman - przedstawicielka Gminnej Biblioteki Publiczne w Zakliczynie i Pan Kazimierz Dudzik - Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury po trzygodzinnych obradach wydała werdykt (informacja na plakacie). Informacja o wręczeniu dyplomów i rozdaniu nagród zostanie ogłoszona w terminie późniejszym.


Do 4 maja uczniowie szkoły w Paleśnicy będą mogli podziwiać wszystkie prace, inspirując się najciekawszymi rozwiązaniami. W pierwszym tygodniu maja wystawa pokonkursowa zostanie otwarta w Zakliczynie, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.