Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

DSC 9822Już w najbliższą sobotę (23.04) o godz. 16.00 w sali im. Spytka Jordana w zakliczyńskim ratuszu odbędzie się spotkanie organizacyjne i będą przyjmowane zgłoszenia uczestników na warsztaty wokalne i instrumentalne prowadzone przez Dawida Nawalańca - wykfalifikowanego i doświadczonego dyrygenta.

Serdecznie zapraszamy chętnych do doskonalenia i rozwijania swoich talentów muzycznych do współtworzenia kolejnego wydarzenia muzycznego. Warsztaty mają na celu przygotowanie repertuaru na występ estradowy podczas koncertu w dniu 16 czerwca br. (w uroczystość Bożego Ciała).

 

 

IMG 2493Zapraszamy zarówno do chóru jak i orkiestry dzieci, młodzież i dorosłych. Warsztaty muzyczne ruszają 30 kwietnia, próby będą się odbywać w soboty, aby dać możliwość włączenia się osobom uczącym się i mieszkającym poza Zakliczynem, z podziałem na sekcje muzyczne i głosowe.

 

Zainteresowanych, którzy w tę sobotę nie mogą się zgłosić, zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warsztaty są nieodpłatne, finansowane z budżetu gminy Zakliczyn ze środków pochodzących z opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.