Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

While your lips are still red- Jesteśmy młodymi ludźmi, których pasją jest muzyka. Poprzednie zdanie może i brzmi jak z filmu i z lekka banalnie, ale to w stu procentach prawda. Od kilku miesięcy pracujemy nad kolejnymi utworami, nagrywamy covery znanych i lubianych numerów, budujemy studio, a przede wszystkim tworzymy własną muzykę. A wszystko to pod nazwą Jack’s Shed  - pisze na swojej stronie Karolina Świerczek z Faściszowej.

 


W maju ubiegłego roku, w serwisie internetowym YouTube miała miejsce premiera drugiego autorskiego utworu Karoliny i Jacka pt: „Twój Brzeg”. Muzykę i słowa napisał Jacek Mazur, który zajął się też całą produkcją muzyczną, nagrywaniem części instrumentalnej, miksem i masteringiem a wspólnie pracowali nad produkcją i montażem wideo. Częścią wokalną natomiast zajmuje się Karolina.


Twj Brzeg„Twój Brzeg” to pierwszy autorski utwór duetu, który powstał w języku polskim, stanowi więc kolejny kamień milowy w muzycznej karierze zespołu, gdyż dotąd treści publikowane były głównie w języku angielskim (z kilkoma wyjątkami, jeśli chodzi o covery). W końcu przyszedł jednak czas i na opowiedzenie muzycznej historii w naszym ojczystym języku.

 

Podobnie jak pierwszy autorski utwór - „All The Stories” – wspomniany numer ma charakter metaforyczny i może nieść ze sobą różne znaczenie w zależności od odbiorcy. W ten sposób artyści starają się nie zamykać drogi na osobiste interpretacje i mają nadzieję, że każdy słuchacz wyniesie z utworu pewną wartość zarezerwowaną tylko dla niego samego. 


Na początku września 2021 roku do sieci trafił cover popularnej tego lata piosenki - „I Ciebie też, bardzo” w wykonaniu duetu, oryginalnie wykonywanej przez Orkiestrę Męskiego Grania 2021. - W tym wypadku również pokusiliśmy się o kolejny krok do przodu, tym razem w kwestii teledysku, ponieważ nakręciliśmy go w pięknych miastach całej Polski, poczynając od Opola, przez Wrocław, Poznań, Łódź, Nowy Sącz aż po Czchów- pisze Karolina.


Kolejną warstwą pasji artystów jest oczywiście muzyka. Tutaj standardowo byłoby miejsce na określenie gatunku muzycznego, w jakim tworzą. Obecnie coraz częściej odchodzi się jednak od tego sposobu patrzenia na muzykę ze względu na to, że takie szufladkowanie może ograniczać, i z takim podejściem jak najbardziej się utożsamiają. Żeby jednak nie zostawić bez jakiejkolwiek wskazówki, powiedzmy, że jest to mieszanka szeroko rozumianego rocka z elementami metalu oraz coraz częściej elementami symfonicznymi. Najlepszym jednak sposobem na rozstrzygnięcie tej kwestii jest samodzielne sprawdzenie tego, co tworzą.


Karolina- Do tej pory każde z nas przeszło własną muzyczną drogę. Ja pochodzę z Faściszowej i razem z moją siostrą Katarzyną miałam przyjemność być przez kilka lat częścią Ballady Adama Pyrka, później Chóru Nauczycielsko-Uczniowskiego, a także zespołu Krzagolec GANG Wojtka Słupskiego. W ciągu tych kilku lat zdarzyło się wiele okazji do występowania na zakliczyńskiej scenie i mam nadzieję, kolejne okazje już niedługo (wszyscy pragniemy powrotu do normalności, także w sferze wydarzeń kulturalnych).

 

JacekJacek natomiast pochodzi z Czchowa. Na początku swojej drogi występował w formacji R.I.P (cover band), później nagrał pierwszy solowy album wydany w 2011 roku „Gates Of Metal” (dostępny na YouTube), nagrany z udziałem wokalisty Michała Nalepki. W latach 2013-2016, mieszkając w Anglii, był członkiem brytyjskiej grupy Sellsword, z którą nagrał album „...And Now We Ride”.
Obecnie zamierzamy skupić się na muzyce autorskiej, już teraz w studiu powstaje kilka zupełnie nowych utworów. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie zaprosić do współpracy chętnych muzyków, szczególnie wokalistów, żeby razem stworzyć coś nie z tej ziemi. Kontaktujcie się z nami wszelkimi kanałami, śmiało! -
zachęca Karolina Świerczek.


- Zapraszamy również wszystkich do kliknięcia w linki znajdujące się pod artykułem i do zapoznania się z tym, co robimy! Jeśli się Wam spodoba i umili Wam czas, będzie to dla nas wielką motywacją do dalszej pracy. Jeśli spodoba się na tyle, że zechcecie to przekazać dalej i pomóc nam z promocją (doba Internetu co prawda pomaga dzielić się treściami z innymi, ale też ogrom tych treści utrudnia przebicie), będziemy bardzo wdzięczni! - zachęca Karolina.

 

Zapraszamy do posłuchania i polubienia:

 

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/jacksshed

 

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/jacksshedofficial

 

Fanpage na Instagramie: https://www.instagram.com/jacksshedofficial

 

Strona na platformie SoundCloud: https://soundcloud.com/jacksshed

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.