Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

IV Bal SylwestrowyProboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie wraz z Gminną Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie zaprasza serdecznie do udziału w IV Bezalkoholowym Balu Sylwestrowym dla Rodzin. Bal odbędzie się 31 grudnia w budynku Szkoły Podstawowej w Zakliczynie przy ul. Malczewskiego 56 i rozpocznie się mszą świętą o godzinie 16.00. Zabawę sylwestrową zainauguruje uroczysty polonez na otwarcie balu. Organizatorzy zachęcają całe rodziny do przebrania się za postacie z baśni i bajek, zaś na rodzinę, która przebierze się najciekawiej czeka upominek.

 

Bal jest organizowany już po raz czwarty i ma na celu promowanie wspólnej zabawy bez promili, promującą wartości rodzinne, integrującą pokolenia, gdyż przedział wiekowy uczestników jest nieograniczony. Dobra zabawa pod przewodnictwem wodzireja i animatorów dla dzieci, oprawa muzyczna zapewniona przez prezentera muzyki oraz baśniowy wystrój są nieodzownym elementem tego balu. Zabrzmią melodie znane i lubiane oraz muzyczne hity. Nie zabraknie też muzyki ze znanych filmów dla dzieci. Organizatorzy zapewniają smaczne posiłki, liczne zabawy i konkursy dla całych rodzin.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub telefonicznie pod numerem telefonu wskazanym na plakaci (kom. + 48 504 239 522) do 20 grudnia br. Ilość miejsc ograniczona ze względu na przepisy wynikające z wytycznych rządowych https://www.gov.pl/web/koronawirus/zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa--nowe-limity-osob-i-nauka-zdalna.

 

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu gminy Zakliczyn ze środków pochodzących ze sprzedaży napojów alkoholowych w opakowaniach jednostkowych o ilości nominalnej napoju nieprzekraczającej 300 ml, w ramach realizacji zadań wynikających z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021."

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.