Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

orkiestraRusza nabór do nowo powstającej Orkiestry Kameralnej Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

 

KOGO SZUKAMY?
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, każdego, kto tylko ma chęć stać się częścią orkiestry. Szukamy przede wszystkim osób grających na:
- instrumentach smyczkowych (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas),
- dętych,
- klawiszowych,
- strunowych (gitara akustyczna, elektryczna, basowa),
- perkusyjnych,


ale zapraszamy każdą i każdego! Żeby do nas dołączyć wystarczą podstawowe umiejętności i chęci. Pomożemy w czytaniu nut, podszkolimy warsztat wokalny i muzyczny, spędzimy kreatywnie czas i finalnie zagramy koncerty! Próby odbywają się raz w tygodniu, w ustalonym wcześniej terminie w zakliczyńskim ratuszu. Oprócz tego zajęcia indywidualne. W repertuarze orkiestry znajdują się piosenki współczesnych kompozytorów, utwory ze spektakli teatralnych oraz znane fragmenty muzyki filmowej, a także utwory chrześcijańskie, rozrywkowe i klasyczne. W najbliższym czasie Orkiestra Kameralna Zakliczyńskiego Centrum Kultury będzie również tworzyć własne autorskie kompozycje.


001 chrJAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 grudnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i nr tel. + 48 695 199 712. Tam też kierujcie wszelkie pytania. Zapraszam serdecznie.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.