Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

plakatFundacja W drodze do marzeń serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach rękodzielniczych, których tematyka opierać się będzie na technikach decoupage. Zajęcia odbędą się w Schronisku Dobrych Myśli w Jamnej w sobotę o godz. 14.00 i w niedziele o godz. 13.00. Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Projekt jest realizowany dzięki środkom pozyskanych w ramach FIO Małopolska.

 


Warsztaty poprowadzi Grupa nieformalna ART-deku, która działa od kilku lat na terenie Małopolski. Członkowie grupy regularnie spotykają się w Krakowie w ramach doszkalania z różnych technik rękodzielniczych. Grupa od lat związana jest także ze Schroniskiem Dobrych Myśli w Jamnej gdzie pomagała przy organizacji imprez muzycznych i warsztatów artystycznych.


Dzięki dofinansowaniu w ramach programu Małopolska Lokalnie, pod patronatem Fundacji W drodze do marzeń, grupa rusza z cyklem warsztatów decoupage'u i up-cyclingu skierowanych do mieszkańców gmin Gromnik, Cieżkowice i Zakliczyn.

 

Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy z Fundacją W drodze do marzeń w ramach realizacji projektów społecznych i promocji malowniczego terenu Pogórza Rożnowsko-Ciężkowickiego. Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.