Przejście do firmy KM-Net

SKO

11 listopada 2021W czwartek 11 listopada będziemy obchodzić 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zakliczyńskie obchody święta Niepodległości rozpocznie msza święta w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym pw św. Idziego opata w Zakliczynie a tuż po niej przemarsz w asyście Strażackiej Orkiestry Dętej z Filipowic na cmentarz parafialny pod mogiłę i pomnik legionisty mjra Kazimierza Bojarskiego "Kuby". Pod pomnikiem i na mogiłach legionistów zostaną złożone kwiaty przez przybyłe delegacje. Zachęcamy do udziału.

 

 

wycieczka

Również w czwartek 11 listopada Uczniowski Klub Sportowy "JORDAN" zaprasza chętnych na wycieczkę autokarową szlakiem frontu wschodniego I wojny światowej: Regietów - Rotunda, Przełęcz Malastowska, Gorlice, Łużna, Łowczówek. Wycieczka jest realizowana w ramach projektu "Małopolska Gościnna" pt. "Uszanuj ziemię po której stąpasz" i dofinansowa przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz środki z budżetu Gminy Zakliczyn. Szczegóły na plakacie, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy serdecznie.

 

 

 

1 balNatomiast w sobotę 13 listopada u Dominikanów w Jamnej odbędzie się I Bal Niepodległościowy zorganizowany przez Wodzirejów Małopolskich oraz Ojców Dominikanów. Bal rozpocznie się po mszy św. o godz. 19.00. Wśród wielu atrakcji zaplanowano tańce narodowe integracyjne, pieśni patriotyczne i zabawę przy polskich utworach muzycznych prowadzoną przez wodzirejów i DJ'a. Patronat nad wydarzeniem objął portal zakliczyninfo.pl i gazeta samorządowa miasta i gminy Zakliczyn - Głosiciel. Szczegóły na plakacie.

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.