teatr

 

DSC 5004W sobotnie popołudnie sala im. Spytka Jordana wypełnila się radosnym gwarem i atmosferą oczekiwania. Ratusz gościł w swoich progach tarnowski Teatr Nie Teraz ze spaktaklem "O krasnoludkach i o sierotce Marysi", który zgromadził licznie najmłodszą widownię pod opieką rodziców lub dziadków.

 

Już kilkanaście minut przed rozpoczęciem przedstawienia spora gromadka grzecznie wyczekiwała na ratuszowym korytarzu, by po otwarciu sali zająć najlepsze miejsca. Największym powodzeniem oczywiście cieszyły się frontowe miejsca a zwłaszcza wygodne pufy i fotele, które zostały ustawione tuż przed sceną.

 

Po powitaniu zgromadzonych przez Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury Kazimierza Dudzika, rozpoczął się wyczekiwany spektakl. Świetna gra aktorów, piękne dekoracje, gra świateł i medlodyjne piosenki śpiewane czy to przez Cygana czy krasnoludki skupiły uwagę najmłodszych. Wśród licznie zgromadzonych na widowni spotkać można było również Burmistrza Dawida Chrobaka z dziećmi, który na zakończenie spektaklu w imieniu wszystkich zgromadzonych serdecznie podziękowam artystom za wspaniały spektakl i zaprosił publiczność do udziału w kolejnych wydarzeniach kulturalnych oferowanych przez Zakliczyńskie Centrum Kultury. Dyrektor Kazimierz Dudzik przypomniał również o projektach reazlizowanych przez Zakliczyńskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Klucz skierrowanych zarówno do dzieci jak i do dorosłych.

 

Kto czuje niedosyt wrażań artystycznych i chce miło spędzić czas popołudniowy to przypominam, że  już od czwartku rusza festiwal teatralny, o którym pisaliśmy we wcześniejszym artykule: http://zakliczyninfo.pl/index.php/kultura/3029-zakliczynskie-centrum-kultury-zaprasza-na-spektakle-teatralne. Dodam, że są jeszcze dostępne bezpłatne wejściówki na wszystkie spektale,  zapraszamy po odbiór w biurze ZCK na poddaszu ratusza.

Poniżej fotorelacja ze spektaklu autorstwa Stanisława Kusiaka.

TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT
TnT TnT TnT

 

 

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.