CelticW najbliższą sobotę, 28 sierpnia, w Chatce Włóczykija w Jamnej wystąpi zespół Celtic Tree w koncercie pod tytułem „W dali Ludzie z mgły, ścieżka znika w dali". Zespół Celtic Tree wystąpi w pełnym składzie, to jest Irlandia Matuszkiewicz - śpiew; Agnieszka Kalisz-Dzik - śpiew, skrzypce; Paweł Rewucki - bodhran, udu, instrumenty perkusyjne, Jakub Szczygieł - whistle, irlandzki flet poprzeczny; Tomek Fojgt - śpiew, gitara, irish bouzouki racząc słuchaczy folkowym brzmieniem po długiej pandemicznej przerwie.

 

Jak zapewnia Adam Gancarek i przed wszystkim Artyści - Pełni energii i tęsknoty za spotkaniem, zaproponujemy wiązankę utworów z naszych dwóch dotychczasowych płyt, parę nowych utworów, oraz te prezentowane tylko na koncertach. Przywieziemy ze sobą irlandzką nutę, trochę polskiej poezji i uśmiech dla każdego. Jak zwykle liczymy na spotkanie z Wami i wspólne świętowanie chwili, bo dalsze nocne śpiewanie jest w bonusie.

 

Koncert rozpocznie się o godzinie 20 – tej, a bilety są w cenie 25 zł.

 

Dla tych, którzy widzieli „Celtików” podczas Festiwalu „Pod słońce” w 2015 roku przypomnienie ich festiwalowego występu: https://www.youtube.com/watch?v=oMtxt-lUrGk&t=1s

 

Z kolei 4 września w Chatce Włóczykija wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Tej formacji też nie trzeba mocno reklamować, natomiast warto skorzystać z okazji, że tak znany i utytułowany zespół zgodził się wystąpić w Jamnej.

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.