fiszkazckinfoMój przełożony, burmistrz Dawid Chrobak, udzielił mi krótkiego urlopu wypoczynkowego – wracam do pracy 7 września, w związku z tym korzystam z okazji, aby przypomnieć zasady obowiązujące w mediach informacyjnych wydawanych przez Zakliczyńskie Centrum Kultury, to jest w miesięczniku „Głosiciel” oraz portalu Zakliczyninfo.


Miesięcznik „Głosiciel” od marca 2020 roku wydawany jest jako samorządowa, nieodpłatna gazeta Miasta i Gminy Zakliczyn w nakładzie 3 500 egzemplarzy i dostarczany do mieszkańców Gminy Zakliczyn za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz publikowany elektronicznie na portalu Zakliczyninfo pod banerem E-Głosiciel. Gazeta ukazuje się na początku każdego miesiąca, jej objętość to 16 stron. Jest w gazecie miejsce na reklamę, cennik reklam zamieszczony jest w Zarządzeniu nr 01/05/20 Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury i można się z nim zapoznać na portalu Zakliczyninfo pod tym linkiem: http://www.zakliczyninfo.pl/index.php/kontakt-zck Zapraszamy reklamodawców do kontaktu z sekretarz redakcji Marią Chruściel – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 14 628 331. Z kolei ci, którzy chcą zamieścić artykuł w „Głosicielu” powinni kontaktować się ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesyłając plik tekstowy w formacie txt World oraz zdjęcie w formacie jpg najpóźniej do 20 dnia miesiąca poprzedzającego kolejne wydanie gazety. Bardzo proszę o nie wklejanie do tekstu zdjęć oraz o minimalną rozdzielność zdjęcia 1000 pikseli, a maksymalną 3 tys. pikseli. W 2020 roku ukazało się już 7 edycji „Głosiciela.”

Podobne zasady obowiązują w portalu Zakliczyninfo – są one zawarte w regulaminie portalu i najlepiej do nich się stosować. Przypomnę też, że to wydawca decyduje o tym kiedy i czy nadesłany materiał będzie publikowany, o czym zresztą autorów publikacji informujemy. Przypominam (poniżej) regulamin portalu Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

 

Regulamin portalu Zakliczyńskiego Centrum Kultury

 

1. Korzystając z portalu Zakliczyńskiego Centrum Kultury www.zakliczyninfo.pl zwanego dalej "Portalem", użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

2. Regulamin Portalu wchodzi w życie w momencie opublikowania.

3. Redakcja Portalu informuje, że zamieszczane na Portalu teksty i zdjęcia, znaki towarowe, logo i inne oryginalne materiały, oraz przyjęty układ i dobór kolorów, stanowią przedmiot ochrony praw autorskich i pokrewnych.

4.Wszystkie Artykuły i fotografie publikowane na Portalu są własnością intelektualną autorów i niematerialnym zasobem wydawcy i właściciela, to jest Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

5. Bez pisemnej zgody Autorów oraz właściciela i wydawcy Portalu, to jest Zakliczyńskiego Centrum Kultury, nie można pobierać i publikować oraz wykorzystywać do innych celów artykułów oraz zdjęć zamieszczonych na Portalu.

6. Wszystkie publikacje są własnością intelektualną autorów i chronione są prawem autorskim.

7. Właściciel i Wydawca Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w komentarzach na profilu społecznościowym Portalu.

8. Zakazuje się zamieszczania w komentarzach wypowiedzi obraźliwych, sprzecznych z polskim prawem i z zasadami współżycia społecznego.

9. Zakazuje się umieszczania w komentarzach reklam o charakterze komercyjnym, wulgaryzmów, treści pornograficznych, promujących faszyzm i komunizm, nawołujących do nienawiści na tle wyznaniowym, etnicznym, rasowym czy światopoglądowym. Promowania oprogramowania pirackiego, używek oraz wszelkiej agresji.

10. Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do edycji i usuwania postów niezgodnych z niniejszym regulaminem.

11. Redaktorem Naczelnym Portalu jest Kazimierz Dudzik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a Michał Papuga administratorem.

12. Redakcja Portalu przyjmuje materiały od korespondentów i instytucji do nieodpłatnej lub odpłatnej publikacji. Materiał do publikacji powinien spełniać następujące parametry: tekst w osobnym pliku tekstowym (world lub notatnik) oraz oddzielnie od tekstu ilustracja wyłącznie w pliku jpg. Decyzję o publikacji, terminu publikacji materiału na Portalu podejmuje Redaktor Naczelny. Ponadto Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do zmiany tytułu przesłanego artykułu, skrócenia tekstu i wyboru nadesłanych ilustracji i zdjęć.

13. Osoby/instytucje, które nie będą stosować się do zapisów niniejszego regulaminu, w szczególności dopuszczając się przywłaszczania własności intelektualnej bądź poprzez zamieszczanie wulgarnych i obraźliwych komentarzy, będą pociągnięte do odpowiedzialności na podstawie obowiązujących ustaw i przepisów obowiązujących w tym zakresie w Polsce.

14. Wydawca Portalu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie, a wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

Kazimierz Dudzik – Wydawca mediów informacyjnych Zakliczyńskiego Centrum Kultury

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.