tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

brudaDzień Babci i Dziadka to święto, które co roku obchodzone jest na świetlicy. Wnukowie mają wtedy możliwość podziękowania babciom i dziadkom za pomoc w opiece i miłość. Tak też było i w tym roku 25 stycznia w Rudzie Kameralnej. O godz. 15-tej powitaliśmy gorąco wszystkich gości. Obecni byli burmistrz Dawid Chrobak, radna powiatowa Irena Kusion, radny Zygmunt Olchawa no i nasza pani sołtys Teresa Kaczor. Sala pełna była Babć i Dziadków.

 

biwonabdziadekByły wiersze, piosenki, przedstawienie sceniczne. Na koniec dzieci zaśpiewały sto lat i na salę wniesiono tort. Po występach głos zabrali Dawid Chrobak , Irena Kusion i Zygmunt Olchawa którzy również dołączyli się do życzeń najmłodszych.

Wszyscy zasiedli do stołów, na których znalazło się ciasto upieczone przez mamy, sałatki oraz gorące danie przygotowane przez KGW Ruda Kameralna. W rytmie muzyki wszystkie babcie i dziadkowie bawili się do późnego wieczora. Podczas zabawy wybrani zostali królowie balu, czyli najstarsza babcia i dziadek, którym odśpiewano sto lat. Było miło i wesoło. Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych