Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

olipiada uczestnicy olipiada burmistrzDnia 11 czerwca 2015r. przedszkolaki z naszej gminy już po raz drugi wzięły udział w Gminnej Przedszkolnej Olimpiadzie Sportowej, która tym razem została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej, a gościem specjalnym tej imprezy był Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Pan Dawid Chrobak. Do rywalizacji na obiekcie sportowym „Orlik” w Zakliczynie przystąpiło 8 dzielnych zespołów.

sfasiszowa konkurencje Maluszki brały udział w różnorodnych konkurencjach sportowych dostosowanych do ich wieku. Trzeba przyznać, że zacięcie i duch walki wszystkich przedszkolaków jest naprawdę godny podziwu. Co więcej, radości i satysfakcji, które przynosi dzieciom ruch i zabawa można tylko pozazdrościć! Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom, ale ostatecznie zwyciężyły maluszki z Faściszowej, II miejsce przypadło przedszkolakom z Gwoźdźca, a trzecie miejsce zajęli uczniowie z Wróblowic. Jak na prawdziwych sportowców przystało, zwycięzcy otrzymali wspaniałe puchary i medale, natomiast wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się z atrakcyjnycdyrektor fasciszowah nagród rzeczowych. Organizatorzy Olimpiady, w tym Pan Dyrektor Adam Zawada, postarali się, aby na dzieci w tym dniu czekały same smakołyki, a więc były pączki, owoce, woda no i oczywiście, dla ochłody, lody.

Wszystkim uczestnikom Olimpiady i ich Opiekunom składamy serdeczne podziękowania, za przybycie i tak aktywny udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że miło spędzili oni czas i dobrze się bawili.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.