Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

plakat FPT Pod słońce baner festiwalu podslonceW maju przy Chatce Włóczykija szykuje się atrakcyjna uczta muzyczna - Festiwal Piosenki Turystycznej, który na Pogórzu Rożnowskim zadomowił się już na dobre. W tym roku 22 i 23 maja muzycy z krainy łagodności raczyć nas będą swoja twórczością w kameralnym sąsiedztwie Schroniska Dobrych Myśli. A dobrych myśli nie zabraknie podczas spotkania, na które wielu czeka przez cały rok. Wraz z grupą oddanych przyjaciół nad organizacją wydarzenia przygotowania trwają już od listopada. Po zeszłorocznej skromnej edycji w tym roku wracamy do nieco bardziej rozbudowanego scenariusza, zachowując jednak nadal kameralną formułę. Najwięcej będzie oczywiście muzyki. Gitary ustąpią czasem cykadom ale podobnie jak w ubiegłych latach, to pewnie będą krótkie chwile. Poza koncertami podziwiać będziemy mogli zdjęcia autorstwa Macieja Mrozika – otwarcie wernisażu już w piątek 22 maja o godz. 18.00.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak oraz starosta tarnowski Roman Łucarz.

W sobotę jak zwykle rajd i jarmark turystyczny oraz warsztaty artystyczne., m.in. w sobotę od 14:00 poprowadzą warsztaty rękodzielnicze "Wróblowianki". Wszystkie informacje znajdują się na stronie festiwalowej www.podslonce.pl  Poza ramowym scenariuszem będzie naturalnie wiele spontanicznych spotkań, rozmów, spacerów, śpiewanek i to w zasadzie jest najcenniejsze w tym spotkaniu na który Adam Gancarek - gospodarz festiwalu - serdecznie zaprasza.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.