tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

STK 3091Pod takim hasłem 28 maja br. spora grupa osób bawiła się w Rudzie Kameralnej. Imprezę swoim honorowym patronatem objęło Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Rozpoczęliśmy o piętnastej powitaniem gości. Potem przyszedł czas na występy najmłodszych dzieci, które wyrecytowały piękne wiersze z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty oraz rozdały rodzicom piękne laurki wykonane przez panie z „Akademii dla Aktywnych” Stowarzyszenia "Klucz". Na dzieci czekały atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia oraz zamek, piękny klaun, który rozdawał lody oraz wykonywał zwierzątka z balonów. Dużym zainteresowaniem cieszył się też konkurs plastyczny „Moja Rodzina”. Nagrody w tym konkursie ufundowało tarnowskie Starostwo Powiatowe oraz Świetlica ZCK.

Sporym powodzeniem cieszyły się: stoisko z pamiątkami i wypieki naszych gospodyń, swojskie jadło, w tym chleb ze smalcem. A skoro mowa o smakołykach, to nie sposób nie wspomnieć o pysznych kiełbaskach i karkówce z grilla. Imprezę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Radny Józef Wojtas oraz Sołtys Filipowic Zygmunt Olchawa. Nie przybyli oni z pustymi rękami. Nasze dzieci zostały obsypane cukierkami. Dziękujemy!

Około 20:00 zakończyła się część dla dzieci i przyszła pora na tradycyjny festyn. Do tańca przygrywał zespół „Albatros”. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zabawę. Równie serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli finansowo naszą świetlicę oraz wszystkim, którzy mają swój udział w przygotowaniu i prowadzeniu imprezy. To dzięki Wam tak świetnie się bawiliśmy! Już dziś zapraszamy na „Lato na Rudzie” 23 lipca.

 

Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda Ruda
Ruda Ruda  

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych