Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Wystawa Pauliny KmakWystawa sądeczanki Pauliny Kmak to kolejna ekspozycja w Galerii Poddasze ZCK wpisująca się w unikatowy projekt pod nazwą Krakow Photo Fringe 2015. Ta 24-letnia artystka, absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie (kierunek grafika) eksperymentuje w fotografii, łącząc ją z rysunkiem i grafiką. W wyniku tych poszukiwań powstają niezwykłe, autorskie obrazy.

- Znam osobiście wszystkie postaci uwiecznione na tych fotografiach, poznałam ich problemy, emocje, wrażliwość, ta wiedza jest inspiracją do osiągnięcia głębszego wyrazu w moich zdjęciach. Te fotografie są jakby dziennikiem emocji, które tkwią w mojej głowie – wyjaśnia autorka wystawy.


Uczestnicy piątkowego wernisażu wystawy "Psychika nieświadoma" Pauliny Kmak z udziałem fotografików Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego i miejscowych miłośników fotografii i sztuki mieli okazję rozmowy z panią Pauliną o niuansach fotograficznego rzemiosła, podziwiali oryginalną twórczość sądeckiej artystki. Jej kilkadziesiąt fotogramów można oglądać na poddaszu ratusza w dni powszednie w godz. 8-20 do 25 czerwca br.

 

kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak   

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych