Baner festiwalu

 

dożynkigwoździec Serdecznie zapraszamy lokalnych twórców, przedsiębiorców oraz osoby chcące zaprezentować własne wyroby artystyczne i rękodzielnicze do wystawienia swoich stoisk podczas 8. Dożynek Gminy Zakliczyn w Gwoźdźcu. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do 12 sierpnia telefonicznie u Pana Sołtysa Dariusza Krakowskiego pod numerem 664 974 045. Szczegółowe informacje odnośnie stoiska udzieli Sołtys.

 

Nie przyjmujemy zgłoszeń stoisk gastronomicznych. Prosimy o podanie informacji czy potrzebny jest prąd. Nie zapewniamy namiotów stolików oraz krzeseł. Dożynki rozpoczną się 17 sierpnia 2019 roku o godzinie 14.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Gwoźdźcu - szczegóły na plakacie.

 

 

To ważne, co piszemy w komunikacie: zapraszamy lokalnych twórców, przedsiębiorców oraz osoby chcące zaprezentować własne wyroby artystyczne i rękodzielnicze – a nie stoiska z popcornem, watą cukrową czy chińskimi zabawkami. Takie obowiązują u nas zasady i nic nie pomoże powoływanie się na różne koneksje i znajomości.

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.